Forum ApoBot by Vauth Do APO

Forum ApoBot by Vauth Do APO, Armia Podkarpacki OTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-19 10:30:14

BobOne

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Bledy Wersji 2.3a

Znalazem Dosyc Duzo Bledow tej wersji mianowicie :
-Cave bot nie dziala z targetiniegiem czyli ustaqiwamy cave bota i tageting postac biega a nie podchodzi do potworow i ich zabija nawet na auto fallow ;]
-Zbieranie pieniedzy pienidze zbiera i segreguje ale nie do plecaka tylko do ostaniego otwartego potwora ;] .



Mam Jeszce Jedna Funkcje Ktora by mozna bylo dodac do bota mianowicie znalazem taki bot na 7.6 nazywa sie on BicTreiner w nim jest speed hack dzialajacy odziwo ;] wiec jesli dalo by sie bylo by to mile widzine w nowej wersji bota ;]

Offline

 

#2 2010-12-19 16:45:29

Vauth

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

Dzięki za wypisanie błędów, lecz wiedziałem o nich. Bota wypuscilem po to byście teraz zobaczyli jakie możliwości osiągnie kiedy sfixuje błędy.
Bot bez błędów będzie wydany w wersji v2.3b. Dodane zostaną również nowe funkcje które mam nadzieje zaproponujecie;)

A co do SpeedHacka to działa on na takiej zasadzie że Ty idziesz 2 kratki do przodu (Ty tylko to widzisz), a w rzeczywistości idziesz 1 kratkę normalnie a na jednewj masz laga, daje to wrażenie speed hacka, lecz prawda jest taka, że jesteś tak samo szybki jak każdy inny na Twoim lvlu Poczytaj sobie o tych speedhackach do Tibi;)

Czekam na dalsze propozycje








Vauth

Offline

 

#3 2010-12-23 17:16:01

fixsy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

Witam ...
Znalazlem takie błedy jak BoBOne i ze swiatło mruga przy wlaczonym bocie ;/
mam takie pytanie : czy dalo by sie zrobic zeby uzywac ciagle czaru ale zeby czasami sie sam uhal ?
jesli tak to porsze o taka opcje bo jak mam wlaczone walenie np. exori max erox to niemoge sie uhac np. exura vita ;/
jesli da sie to jakos zrobic to bardzo prosze o instrukcje .
POZDRAWIAM ;D

Offline

 

#4 2010-12-24 05:00:34

Vauth

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

czyli jesli jest włączony czar ataku to czar leczenia nie dziala?

Przepraszam za błędy ale za wcześnie wypuściłem bota.

Offline

 

#5 2010-12-30 15:57:34

fixsy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

jak jest wlaczony czar i jak sie wlaczy uhanie to nic nierobi bo to i to niemoze byc naraz ;/

Offline

 

#6 2010-12-31 04:43:06

Vauth

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

dzięki za zgloszenie.
Ale projekt i tak porzucilem, i raczej kontynuować nie będe. Moj nowy bot, wypuszcze jeszcze na początku stycznia;) Tak mi sie przynjamniej wydaje. Bot będzie posiadał podobne funkcje+ troche nowych, napewno będzie szybszy, ponieważ w kodzie nie będzie aż takiego spamu oraz oprawa graficzna bardziej wygodna;) Także myślę, że warto poczekać

Offline

 

#7 2011-02-05 03:08:18

Karwa

Gość

Re: Bledy Wersji 2.3a

Czekam z niecierpliwoscia, wlasnie takiego czegos szukalem przez dlugi czas. Pomimo ze nie gram na apo tylko na innym otsie na ktorym zaden.. ale to zaden bot nie zaznaczal targetu.. nie wiem czemu moze jakies zabezpieczenia badz po prostu zbieg okolicznosci ze cos jest zepsute.. a wlasnie twoj bot zaznacza pomimo ze jest dedykowany na apo jedyne co... to ten cave bot nie dziala a szkoda bardzo bo by sie naprawde przydal.. a wiec czekam z niecierpliwoscia na twoj nowy projekt mam nadzieje ze bedzie posiadal argeting i cavebota w 100% sprawnego pozdr

 

#8 2011-05-21 13:56:22

lol

Gość

Re: Bledy Wersji 2.3a

BobOne napisał:

Znalazem Dosyc Duzo Bledow tej wersji mianowicie :
-Cave bot nie dziala z targetiniegiem czyli ustaqiwamy cave bota i tageting postac biega a nie podchodzi do potworow i ich zabija nawet na auto fallow ;]
-Zbieranie pieniedzy pienidze zbiera i segreguje ale nie do plecaka tylko do ostaniego otwartego potwora ;] .



Mam Jeszce Jedna Funkcje Ktora by mozna bylo dodac do bota mianowicie znalazem taki bot na 7.6 nazywa sie on BicTreiner w nim jest speed hack dzialajacy odziwo ;] wiec jesli dalo by sie bylo by to mile widzine w nowej wersji bota ;]

 

#9 2011-10-19 21:19:08

fixsy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bledy Wersji 2.3a

niedziala w zakladce LECZENIE , mana burn jak sie ustawi na jakis czas to i tak uzywa ciagle jak by bylo 1 ustawione ..

Offline

 

#10 2011-12-12 19:19:59

nposk

Gość

Re: Bledy Wersji 2.3a

Czy robienie bota jest kontynouwane czy już nic sie nie dizeje ?

 

#11 2012-01-20 10:46:15

zz

Gość

Re: Bledy Wersji 2.3a

nie chce mi sie juz go kontynuowac. Jakby ktos chcial go przejąć to oddam. Pisany w dephi. Kontakt na gg

 

#12 2012-01-20 20:32:42

 Zuraw1221

Nowy użytkownik

17719931
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Bledy Wersji 2.3a

Ja jestem chętny by kontynuować bota... już kiedyś do cb pisałem lecz nie dogadaliśmy się.

GG: 17719931
E-Mail: toxicus.tbotters@gmail.com

Napisz do mnie bo niemam twojego gg.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamegalacticfootbal.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.spol.pun.pl www.polish-speed.pun.pl www.pacyf.pun.pl